/// Розробка програми керування дисками комп’ютера в операційній системі Windows

Розробка програми керування дисками комп’ютера в операційній системі WindowsРозроблена програма призначена для демонстрації роботи з дисками у середовищі Windows 2000. Програма надає можливість користувачу змінити чи видалити мітку диску, отримати інформацію про диск С:\, зареєструвати в системі ім’я ярлика нового диску.

На протязі роботи над темою курсової роботи була розроблена программа, яка може виконувати ряд операцій з дисками у середовищі Windows XP:
- Змінити чи видалити мітку диску(в нашому випадку диску C:\)
- Вивід інформацію про диск С:\
- Зареєструвати в системі ім’я нового диску (Диск L:)

Розроблена програма має умовне позначення DiskProg. Для функціонування програми необхідна наявність операційної системи Windows 98/2000/ME/XP. Програма написана мовою програмування С++ у середовищі MicroSoft Visual Studio 6 з використанням функцій Win32 API.

Розроблена програма демонструє роботу з дисками у середовищі ОС Windows 2000. Програма функціонує під керуванням тих операційних систем, що указані в загальних відомостях.Вартість: 300грн;
Тип оплати: BTC
Комплектація: Пояснювальна записка + Програма (вихідний код)
Email: [email protected]


-1 не понравилось

/// Комментарии к новости
Дата: 27 апрель 2020, 19:59 Группа: Гости

Здравствуйте, хочу приобрести

/// Оставить комментарий
Имя:* E-Mail:
Введите два слова, показанных на изображении: *
Тиц и pr сайта
© 2023 MyFreeProject.com
Все права защищены.
myFreeProject.com » Платный раздел $ » Курсовые WinApi » Розробка програми керування дисками комп’ютера в операційній системі Windows
НАВЕРХ ↑